Sähkö Oy Turku

Kattavaa Sähköpalvelua Turun seudulla

Sähkö Oy Turku  on muuttanut  1.12.2023  osoitteeseen  Telekatu  1, 21200 Raisio.   Tavarantoimitukset  osoitteeseen  Kirkkokatu 10.

Soittele meille 02 337 661

 

Laskutus: Sähköpostilla tst.laskutus@sahko.fi tai kirjepostina Sähkö Oy Turku, Itäniityntie 14, 21280 Raisio.  Verkkolaskuosoite  003709068343

 
 

Myymälämme Itäniityntiellä  Kuninkojan kotikeskuksessa on suljettu,  palvelut  tiliasiakkaille jatkuvat Telekatu 1:ssä

Olemme avoinna arkisin klo 8-16, ja  sopimalla myös muina aikoina.

Telekatu  1, 21200 Raisio
puh. 02 337 661


 
 

Asennuspalvelu

 

ahvenainen-mikko1954546230.png

 

Mikko Ahvenainen
050 550 39 57
mikko.ahvenainen@sahko.fi
Aluejohtaja

lehti-ilkka.png

 

Ilkka Lehti
0400 128 941
ilkka.lehti@sahko.fi
projektit

saari-esko1968894800.png

 

Esko Saari
0400 524 408
esko.saari@sahko.fi
projektit

img-2329-shopattu.jpg

 

Ville Kaunonen
044 532 8848
ville.kaunonen@sahko.fi
tarjouslaskenta

 

Teollisuusmyynti

 

ari.jpg

 

Ari Vuorte
0400 527 770
ari.vuorte@sahko.fi
Tekninen myynti

 

2021-ville-lampinen1157291213.jpg

 

Ville Lampinen
050 550 3964
ville.lampinen@sahko.fi
Tekninen myynti

 

Myymälä suljettu

 

hallamaa-kimmo.png

 

Kimmo Hallamaa
040 731 66 42
kimmo.hallamaa@sahko.fi
Toimitusjohtaja

hongisto-maija.png

 

Maija Hongisto
050 550 57 74 
maija.hongisto@sahko.fi
KLT Kirjanpitäjä

pihala-pirkko.png

 

Pirkko Pihala
0400 701 117
pirkko.pihala@sahko.fi
Palkat ja reskontra

 
 

Täytä oheinen yhteydenottolomake tai soita 02 337 661

 

Jätä tämä tyhjäksi


 
 
 
 
 
login Synergia Foxy